MENU
Jabatan Kewangan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pengarah Kewangan Haji Fadzil bin Talib Pengarah Kewangan 07-2198090 fadzilt@mbjb.gov.my
Bahagian Perpustakaan Sultan Ismail
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pustakawan Tengku Tarmizi bin Tengku Aziz Pustakawan 07-2391791 tengkutarmizi@mbjb.gov.my
Bahagian Penguatkuasaan Bangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ketua Penolong Pengarah Bangunan (Penguatkuasaan Bangunan) TPr. Nurazhani binti Bujang Ketua Penolong Pengarah Bangunan (Penguatkuasaan Bangunan) 07-2198236 / 012-7584597 hani@mbjb.gov.my
Bahagian Kawalan Perancangan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Penolong Pengarah Perancangan Pembangunan (Kawalan Perancangan) Noryadi bin Muhammad Penolong Pengarah Perancangan Pembangunan (Kawalan Perancangan) 07-2198214 noryadi@mbjb.gov.my
Unit Lalulintas & Pengangkutan Bandar
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ketua Penolong Pengarah Kejuruteraan (Pengangkutan Bandar) Mohd Rafi bin Jasman Ketua Penolong Pengarah Kejuruteraan (Pengangkutan Bandar) 07-2267096 rafi@mbjb.gov.my
Bahagian Perolehan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Penolong Pengarah Ukur Bahan Norazeman bin Abd Ghani Penolong Pengarah Ukur Bahan norazeman@mbjb.gov.my
Bahagian Hasil & Kewangan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Timbalan Pengarah Kewangan (Bahagian Hasil & Kewangan Hajah Noor Zulilah binti Jaafar Timbalan Pengarah Kewangan (Bahagian Hasil & Kewangan 07-2198088 nzulila@mbjb.gov.my
Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ketua Penolong Pengarah Khidmat Pengurusan (Pentadbiran & Sumber Manusia) Sarimah binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah Khidmat Pengurusan (Pentadbiran & Sumber Manusia) 07-2198366 sarimah@mbjb.gov.my
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ketua Penolong Pengarah Kesihatan (Promosi & Pendidikan Kesihatan) Dr. Muhamad Khairi bin Sulaiman Ketua Penolong Pengarah Kesihatan (Promosi & Pendidikan Kesihatan) 07-2282564 khairi@mbjb.gov.my
Jabatan Pelesenan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pengarah Pelesenan Hazrin bin Ahmad Pengarah Pelesenan 07-2282563 07-2278033 hazrin@mbjb.gov.my