MENU
Ahli Majlis
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahli Majlis MBJB En. Abd Aziz bin Abd Talib Ahli Majlis Zon Dato' Onn 012-7651249 abdaziz@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB Pn. Hjh Zainah binti Abd. Hamid Ahli Majlis Zon Kempas 013-7222130 zainah@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB En. Ripin bin Ahmad Ahli Majlis Zon Mount Austin 013-6790722 ripin@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB En. Mohd Isa bin Mohamad Basir Ahli Majlis Zon Pelangi Indah 016-7042445 mohamad_isa@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB En. Saifulanuar bin Yahya Ahli Majlis Zon Kangkar Daya 013-7883114 saifulanuar@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB Syed Abdul Hamid bin Syed Zainal Abidin Ahli Majlis Zon Penjaja 019-7757377 syedabdulhamid@mbjb.gov.my
Jabatan Pembangunan Kemasyarakatan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pemngarah Pembangunan Kemasyarakatan Mohamad Khairulanuar bin Esa Pemngarah Pembangunan Kemasyarakatan 07-2282563 / 019-7744249 khairulanuar@mbjb.gov.my
Jabatan Kawalan Bangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pengarah Bangunan Haji Abd. Jalil bin Tasliman Pengarah Bangunan 07-2198201 07-2218384 jalilt@mbjb.gov.my
Jabatan Perancangan Pembangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pengarah Perancangan Datuk TPr.Affendi bin Ahamad Pengarah Perancangan 07-2198240 / 0197618456 07-2263696 affendi@mbjb.gov.my
Jabatan Kerja Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Pengarah Kejuruteraan Ir. Haji Sulaiman bin Mohd Taib Pengarah Kejuruteraan 07-2282596 sulaiman@mbjb.gov.my