MENU
Ahli Majlis
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahli Majlis MBJB En. Ripin bin Ahmad Ahli Majlis Zon Mount Austin 013-6790722 ripin@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB En. Abdullah bin Ideris Ahli Majlis Zon Tampoi 019-7138571 abdullah@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB En. Mohd Isa bin Mohamad Basir Ahli Majlis Zon Pelangi Indah 016-7042445 mohamad_isa@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB En. Aminuddin bin Ayiub Ahli Majlis Zon Teluk Danga 019-7770413 aminuddin@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB En. Boon Sin Wei Ahli Majlis Zon Stulang 017-5886448 boonsinwei@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB Pn. Faizah binti Amat Sapar Ahli Majlis Zon Bakar Batu 016-7549753 faizah@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB En. Febrius Sim Keepoh Ahli Majlis Zon Bandar 0197749858 febrius@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB En. Shamsul bin Bakri Ahli Majlis Zon Tiram 019-7115447 shamsul_bakri@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB En. Tan Jun Liang Ahli Majlis Zon Johor Jaya 016-7726304 tanjuliang@mbjb.gov.my
Ahli Majlis MBJB En. Poh Pai Yik Ahli Majlis Zon Taman Rinting 019-4884881 pohpaiyik@mbjb.gov.my